Повернення та обмін

Покупець має право повернути товар або обміняти його за належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний. Це відбувається через те, що товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням на таких умовах:

 

  • товар для обміну Продавцю предоставлено протягом не більше ніж 14 днів з дня покупки;
  • товар може бути заменено / повернено, якщо він ні разу не був в експлуатації, не містить слідів використання та якщо збережеий його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, а також не порушена цілісність упаковки як самого товару, так і комплектуючих до нього;
  • товар немістить подряпин, потертості, він повністю справний;
  • збережена повна комплектація проданого товара;
  • товар може бути повернутий або замінений при пред’явленні Покупцем чека або накладної, виданої Покупцю разом із проданим товаром.

 

У разі, якщо товар не відповідає вище певним умовам, компанія “Форзамед” має право відмовити в обміні товару. Транспортні витрати на доставку товару під час обміну чи повернення покладаються на Покупця. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір та отримати назад кошти у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару складу компанії. Повернення коштів здійснюється протягом п’яти банківських днів з моменту звернення Покупця узгодженим із покупцем методом.
Відповідно до Доповнення №3 Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», п.16 Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 10.07.2005 № 360 «Порядок відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів» вироби медичного призначення належної якості, що відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають.